Helyi oldalak
Kedvenc oldalam
. Ma Jácint napja van.
A fideszes nagykutya háromszorosára emelt egy állami díjat – majd kitüntette vele a bizalmasát
2026-03-02 14:41:21
A fideszes nagykutya háromszorosára emelt egy állami díjat – majd kitüntette vele a bizalmasát

A fideszes nagykutya háromszorosára emelt egy állami díjat – majd kitüntette vele a bizalmasát

Németh Balázs Sándor így egymillió helyett hárommillió forint jutalmat kapott a kitüntetés mellé – tudta meg a 24.hu.

 

A cikk felidézi, Tuzson az 1848–49-es forradalom és szabadságharc évfordulóján, tavaly március 15-én adományozott Deák Ferenc-díjat Németh Balázs Sándor miniszteri biztosnak. Az indoklás szerint Németh „az Igazságügyi Minisztérium igazságügyi informatikai feladatainak előkészítéséhez, kidolgozásához és megvalósításához nyújtott magas szintű szakmai tevékenysége elismeréseként” részesült a kitüntetésben.

 

A 24 információi szerint ugyanakkor mindössze egy nappal a nemzeti ünnep előtt, március 14-én hirdették ki azt a másnap hatályba lépő rendeletmódosítást, amellyel

 

Tuzson a Deák Ferenc-díjhoz járó pénzjutalom összegét egymillió forintról hárommillióra emelte. Döntését azzal indokolta, hogy az elismerés összege hosszú évek óta nem változott.

 

További híreink
Paks: a tervek szerint emelik a Duna vízszintjét
Mindkét partról ütemezetten halad a fenékküszöb építése - közölte szombat este közösségi oldalán a miniszterelnök.
2026-08-16 10:26:40, Hírek, Aktuális Bővebben
Baló György és a közmédia
Megint sok szó esik a közszolgálati médiáról, joggal – Kert Attila FB-jegyzete.
2026-08-15 10:00:57, Hírek, Aktuális Bővebben
Orbán és a szesz
Azért emellett a lerészegedő Orbánról készült videóból kivágott kép mellett nem tudok elmenni szó nélkül.
2026-08-14 09:39:36, Hírek, Aktuális Bővebben

Hozzászólások

Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Magyarázatot adhat Lázár János parlamenti hiányzásaira is új feladata. Ősz elejére jelentést kell tennie, am...
Bővebben >>