Helyi oldalak
Kedvenc oldalam
. Ma Norbert napja van.
Sulyoknak mennie kell
2026-06-01 14:06:33
Sulyoknak mennie kell

Sulyoknak mennie kell

Ha rendszerváltás van - és az van, arra szavazott az ország - akkor mennie kell az Orbán rendszerét kiszolgálóknak, ahogy 1990-ben sem maradhattak a Kádár rendszer kiszolgálói hatalmon.

 

Lehet ezt úgy, hogy megmarad valamiféle integritása az elemző rendszert kiszolgáló hatalom képviselőinek és lehet úgy, hogy az alkotmányos feltételek változnak meg. Most ez lesz, ha valakinek, akkor Sulyoknak, azt hiszem jobb lett volna a lemondás, de Orbánnak, a Fidesz maradékának ez az érdeke. Így, mint mindig, most is ez alapján döntött a vállalhatatlan elnök, aki nem teljesítette feladatát, nem képviselte, meg sem kísérelte képviselni a nemzet egységét és most sem teszi azt…

 

Sulyoknak mennie kell, ahogy Orbánnak is mennie kellett. Ez a társadalom nagy többségének az akarata, erről is szól a rendszerváltás.

 

Elkerülhetetlen azonban a jogállami megoldás, akár az alaptörvény nevű fércmunka újabb módosításával.

 

Most majd meglátjuk, miként.

További híreink
Szalay-Bobrovniczky működése is tiszás nagyító alá kerül
Kivizsgálják a tragikus kézigránátbaleset körülményeit is.
2026-06-05 14:55:18, Hírek, Aktuális2 Bővebben
Ejtették a vádat Karácsony Gergellyel szemben
A Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség, az Európai Bíróság vádemelés után meghozott ítéletére tekintettel, az egyesülési és gyülekezési szabadság megsértésének vétség...
2026-06-05 09:04:54, Hírek, Aktuális2 Bővebben
Elrendelték a volt MSZP-s Őrsi Gergely és Molnár Zsolt letartóztatását
Továbbá fideszes és momentumos politikusok is hasonló eljárás alá kerültek.
2026-06-05 09:04:51, Hírek, Aktuális2 Bővebben

Hozzászólások

Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Kiegyenlített szezonban bíznak idén a hazai szamócatermelők, azonban az enyhe termőterületnövekedés ellenére á...
Bővebben >>