Helyi oldalak
Kedvenc oldalam
. Ma Natália napja van.
VB-dobogón végzett a magyar fociválogatott – a tagok az éppen üldözött hajléktalanokból állnak
2018-11-20 11:20:29

Az esemény honlapja szerint a magyar csapat a negyeddöntőben 6-4-re győzte le Brazíliát, majd az elődöntőben 7-2-re kikapott Chilétől. Az együttes a bronzmérkőzésen Portugáliával találkozott, és 6-5-re nyert.

A vb-aranyérmet a házigazda mexikóiak szerezték meg, akik a döntőben 6-3-ra kerekedtek a chileiek fölé. Az Oltalom Sportegyesület korábbi tájékoztatása szerint a magyar válogatott tagjait az elkötelezettségük alapján választották ki: a futballistákban közös, hogy mindegyikük küzd anyagi és lakhatási gondokkal. Magyarország 13 éve minden évben küldött csapatot a vb-re.