| Vitézy nagyívű tervei ellenére akadozik a vonatközlekedés |
|
| 2026-05-20 14:27:39 |
|
Azt írták, hogy bizonyos vonatok, amelyek a Nyugati pályaudvarról indulnak, várakozni kényszerülnek.
A Nyugati pályaudvarról 11.05-kor Monorra, valamint a Monorról 12.06-kor a Nyugati pályaudvarra induló S50-es vonatok nem közlekedtek.
A vasúti menetjegyeket elfogadják a 3-as metrón, továbbá a 9-es és a 151-es autóbuszokon - áll a közleményben.
(kép: illusztráció)
|











































