Amint pénteki közleményükben írták: „ma átlépte a gyűjtés a 150 millió forintot. Ezt egyrészt nem tudjuk elégszer megköszönni, másrészt pedig ki is használtuk az alkalmat arra, hogy kiegészítsük az összeget és megtegyük az első befizetést a MÁK-nak a mai napon. Bízunk benne, hogy ezt a befizetést hamarosan követheti egy újabb és egy újabb. Ahogyan korábban is mondtuk, a folyamatos működés biztosítása mellett elkezdtük eladni minden olyan ingóságunkat (ingatlanunk nem lévén), amelyre van vevő és a jövőben tudunk nélküle élni."
Mint ismert, a Magyar Államkincstár arra szólította fel a formációt, hogy fizessék vissza az állami támogatást, miután nem érték el listán az egyszázalékos eredményt.