Helyi oldalak
Kedvenc oldalam
. Ma Zita napja van.

Milyen is az a Chungará?

2015-05-21 11:34:30


A 2009 óta húzódó ügy sok szempontból megkérdőjelezhető, kifejezetten annak végjátéka (?) roppant gyanús.


Az üggyel összefüggő egyik cikkem után (Katonai magáncég bukkant föl a Tóásó-ügyben?) hívták fel többen a figyelmemet egy szakmai posztra.

 

A blogger kapcsolatban állt a Baptista Szeretetszolgálattal. 2006 novemberében egy tapasztalatszerző út keretében segítette a szervezetet, hogy megfelelő információkat és kapcsolatrendszert tudjanak kialakítani a magyar Tartományi Újjáépítési Csoport tevékenységéhez kapcsolódó, egészségügyi projektek kialakításában.

 

Nos, szerinte így néz ki a határ:

 

 

A teljes poszt itt olvasható

 

Tóásóék marketingese szerint pedig így:

 

 

Szerencsére a hamis fotó bejárta az országot, ha pedig a Tóásó-ügy összességét nézem, megint azt az elméleti következtetést kell levonnom, hogy aki informálódni és nem drogozni akar, annak fel kell fedeznie az érdeklődési körének megfelelő hiteles forrásokat, pl. blogokat, mert a média nem tájékoztat, hanem kábít.

 

A kábításnak meg könnyű bedőlni. Ugye, emlékszünk, hogy milyen gyanús volt a Zsanett-ügy? A földi halandónak is illogikus és életszerűtlen volt az első perctől kezdve a kislány meséje, de egy miniszter belebukott, amiben szerepe van a 4. hatalmi ágnak. A percepciózavaros kislány családi sorsokat tett tönkre, majd a végén mindenkit felmentettek.

 

Ha hazánkban lenne halálbüntetés Kaiser Ede már nem élne, ez ügyben is a média hatására kialakuló társadalmi nyomásra kellett (?) gyorsan cselekedni, s az szinte mindegy is a konkrét ügy szempontjából, hogy Kaisernek valóban volt - Mórtól független - bűnlajstroma...

 

Az Orbán Rasi telefonjáról szervezett 50-fős TV-székház előtti műbalhé következményeibe, ahol szintén a média gerjesztette társadalmi nyomásról van szó, de belebukott egy miniszterelnök.

 

Jelen ügyben pedig Tóásó Edit hat éve épít egy legendát, amit egyedül - elsősorban jogi, másodsorban médiához férési segítség nélkül - soha nem tudott volna megtenni. A média pedig kábít, s esetleg annak alkalmazottjai nem is tudják, hogy a Jobbikot szolgálják ki vele...

 

Ja, majd elfelejtettem, hogy a médiát szabályozó törvények diktatórikusak és nincs is sajtószabadság. Az a személy pedig, aki ezzel a tematikával (media hackkel) terelt 2011-ben, egy sokkal fontosabb problémáról az Alkotmány megsemmisítéséről, immáron, furcsa mód, szintén a Jobbikot építi.

 



Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Nem csak az idősek betegsége. Ígéretes új módszerek, nagy társadalmi hiányosságok a Parkinson-kór kezelésében
Bővebben >>